Eğlence

Mevzular 44 - Gara, Devlet Refleksi, Açılım

Mevzular'ın bu bölümünde Oğuzhan Uğur ile Hasan Atilla Uğur; Gara Operasyonu başta olmak üzere ülke gündemdeki pek çok konu hakkında konuşuyorlar. İdeal devlet refleksi, açılım süreci, Doğu Akdeniz ve ABD'nin rakplerini çevreleme projesi de Mevzuları'ın diğer konuları.
👉 Babala TV TRvision kanalına abone olmak için: bit.ly/BabalaTV
Sosyal Medya Hesaplarımız;
Instagram ► babalativi
Facebook ► babalativi
Twitter ► babalatv
MEVZULAR'ın diğer bölümlerine de göz atmak isteyebilirsiniz:
❗ Mevzular 42 - Affet Kardeşim
trvision.info/bill/video/eaqDbKayqGeQeKw
❗ Mevzular 39 - GAZİ MECLİS
trvision.info/bill/video/oGSkbouzpWWKrcY
❗ Mevzular Özel ( Dr. Serdar SAVAŞ ) : YKS 2020
trvision.info/bill/video/laStiaDRsIJvidY
❗ Mevzular 39 - Kör Tarih (Hasan Atilla UĞUR - Oğuzhan UĞUR)
trvision.info/bill/video/kWSeiK2qj3yirNI
❗Mevzular 40 - Adalar, Abdülhamid, Osmanlı Donanması, Mavi Vatan, Kıbrıs, İdlip ve Fazlası
trvision.info/bill/video/oGCMbJ7CbqGVcNI

YORUMLAR 

 1. Metehan YİĞİT

  Metehan YİĞİT

  9 dakika önce

  Abi ilk defa yorum yapıyorum. ben il sağlık kurumunda çalışıyordum ve bizzat yaşadım şehitlerimizden numine alındı cenazeler nasıl gömülsün diye bende ordaydım.İçeri giren anlatanlardan bizzat görenler tek mermi ve işkence yaptıkları söylendi, çoğu yeri morluk olduğu söylendi.. o gün oraya giren doktorlar izin aldı dayanamadılar oradaydık ve şehit ailelerinden annesinden duyduğum şey beni gerçekten şaşırttı. Diyarbakır annelerini artık affetmem onlarıda anlamıyorum artık benim evladım öldü! dedi gerçekten bu ülkede kimileri evinde yicek bulamıyor kimisi dağda kardeşini kaybediyor ve muhalefetin güçsüz olması da bizi çok üzüyor gerçekten gelenek göreneklerimize bağlı kalabilicek İNSANLARI birbirine düşürmeyecek birileri olsa bizde rahat uyusak artık teşşekür ediyorum. Başımız sağolsun vatan sağolsun Allah yardımcımız olsun.

 2. Kaan Alaç

  Kaan Alaç

  2 saatler önce

  Atilla UĞUR un anlattığı yönetici kim (bence yok)

 3. Ercan Tan

  Ercan Tan

  5 saatler önce

  Feto kimin kontrolünde. İktidar kimin kontrolünde. Feto öldü be komutanım siz hala feto diyorsunuz. Anlayana Başkan Yıldırım “Ne şikesi, ne şike davası? Memleket elden gidiyor” dedi. 14.1.12

 4. orkun önder

  orkun önder

  16 saatler önce

  10 Kasım (Hafıza) bölümünün yanında arşivlerde saklanması gereken bir bölümdür. Emeği geçen herkese teşekkürler...

 5. Kırk küp

  Kırk küp

  17 saatler önce

  Hasan Atilla UĞUR daha çok gelsin lütfen.

 6. Birkan Cambaz

  Birkan Cambaz

  20 saatler önce

  asıl önemli konu iktidarın yöntemleri.karşıt görüşlü vatandaşına terörist diyen hastalıklı zihniyet on parmağında çamur birini sür gitsin.açılım süreci askerlerin aşağılanması gara son dönemlerde ki irtica ve boğazlar sözleşmesi..bu ülkede mavi vatan kavramını yaratmış cem gürdeniz amirale vatan haini diyen insanlar gördü bu gözler neden? bu ülkeye hizmet eden neden cezasız kalmaz? bu ülke trollerle mi yönetilicek işine gelmeyene terörist mi denilicek? asker olabilirsin özel sektörde çalışabilirsin belki memur olabilirsin burdan tüm vatan sevdalısı insanlarımıza selam olsun özellikle gurur duyduğum cem gürdeniz ve amirallerimize.

 7. Rafet Can Tombul

  Rafet Can Tombul

  Gün önce

  41:54 Video da ki tek şaka

 8. adım yokki

  adım yokki

  Gün önce

  Merhaba Mevzular ailesi. Eger kabul ederseniz size bir onerim olacak. Mevzular anlatilirken geriye donuk referans verdiginizde, arastirilmasini onerdiginiz konularin linklerini de videonun aciklamasina birakirsaniz bence cok daha fazla insana yardimci olursunuz. Insanlari egitmek konusundaki cabanizi takdir ediyoruz ama kabul edersiniz ki her ne kadar isleriniz kolaylastirirsaniz, o kadar etkili olur. Baba-ogul ikinizi de kutluyorum. Tebrikler.

 9. Hasan Bican

  Hasan Bican

  Gün önce

  👏👏👏👏👏👏

 10. De La Woody

  De La Woody

  Gün önce

  UYURSAN DEĞİL TARİHİ OKUMAZSAN ÖLÜRSÜN.

 11. Sibel Gülser

  Sibel Gülser

  Gün önce

  DAHA ÇOK MEVZULAR İSTİYORUZ

 12. İsmet Kabasakal

  İsmet Kabasakal

  Gün önce

  2002 genel seçimleri sonucunda ak parti'nin 363, chp'nin 178, toplamda 541 milletvekili meclise girmişti. 2003'teki tezkere için yapılan kapalı oturumda 264 kabul, 250 ret, 19 çekimser olmak üzere 533 oy kullanılmış. tasarının geçmesi için kullanılan 533 oyun salt çoğunluğu; 267 oy gerektiği için kabul oyları daha fazla olsa da tasarı red edilmiş. aslında bu oranlar gösteriyor ki mesele sadece 3 vekil değil, mesele ak parti'nin o dönemki milletvekillerinin hatrı sayılır bir miktarının tasarıya evet dememesi. tam sayı bilinmese de 70-90 civarı ak partili vekilin hayır veya çekimser kullandığını söyleyebilirim bu verilere dayanarak

 13. tuncay tulgar

  tuncay tulgar

  Gün önce

  👍👍👍👍

 14. Cem Uğurgun

  Cem Uğurgun

  Gün önce

  Sayın Komutanın bu doyurucu mülakatını her Türk vatandaşı dinlemeli

 15. mehmet çevik

  mehmet çevik

  Gün önce

  öldürme isteğim yüzünden videoyu seyredemiyroum

 16. Arda Türkmen

  Arda Türkmen

  2 gün önce

  reklam almışınj mevuzlara

 17. Atillahan Aydogan

  Atillahan Aydogan

  2 gün önce

  abi lütfen konuk olarak çağır

 18. Yıldırım Yeygel

  Yıldırım Yeygel

  2 gün önce

  Bu konuşmaya dısk lıke atan ınsan ya gerı zekalıdır ya art nıyetlıdır özür dılerım ınsan dedım. Ağzınıza sağlık

 19. Furkan Hersan

  Furkan Hersan

  2 gün önce

  Bu konuları Osman Pamukoğlu paşayla da röportaj yapılmalı bence.

 20. Elif ÇİFTÇİ

  Elif ÇİFTÇİ

  2 gün önce

  Sanki biz kendi kendimize takılıyoruz gibi hissediyorum maalesef cahiliyet bilgiden daha güçlü gösteriliyor ve cahil toplum olmaya itiliyoruz. Gerçekten etraf sadece geçim derdine düşmüş iki kelam etmeyi unutmuş insanlarla dolu herkes mutsuz. üzülüyor insan kan ile alınanların dolarla satılmasına

 21. İlayda Türkmen

  İlayda Türkmen

  2 gün önce

  Oğuzhan Uğur baban ile pinçte çeker misin ?

 22. Ahmet Yiğit Özdemir

  Ahmet Yiğit Özdemir

  2 gün önce

  14:18

 23. Resul Ayas

  Resul Ayas

  2 gün önce

  1 yalanı 1000 kez söylersen hakikat olur çıkar.

 24. Alper Aygün

  Alper Aygün

  2 gün önce

  Neden 1920 lerdeki kemalistler gibi olmadin Atilla Uğur eline düştü Apo sıksaydiniz 1 mermi ne oldu cinnet geçirdi komutan 2 side oldu ? Atsturk zamaninda sorar komutanına benle isin cevabi 2 avucunu gaz lambasını yapıştırıp cevabi böyle veren Atatürkçüler yok olsaydı o uçakta biterdi Aponun isi hatta 1980 lerde biterdi , bu Atilla Uğur devlete dava açtı sen kimsin devletine dava acarsin ki seni Albay yaptj bu devlet.

 25. İlkay Tosun

  İlkay Tosun

  3 gün önce

  Tamamen saçmalık tamamen yanlı. Sen git chp şakşakçılığı yap chpye oy ver sonra cumhurbaşkanını kötüle hadi ordan

  • gustov

   gustov

   2 saatler önce

   Sizde fetöye ve onun yol arkadaslarına şakşakçılık yapmaya devam edin o zaman. nasıl zorunuza gidiyor ama? Herkes iktidarı övsün, güzellesin ama hiç eleştiri yapmayalım. Yönetimden memnun olmayan herkes CHP'li mi oluyor? Yazık Kafana

 26. Ahmet Bülbül

  Ahmet Bülbül

  3 gün önce

  Hasan Atilla Uğur büyük bir zekaya sahip insan. Bu memleketi düzeltecek akıl arıyorsanız Atilla reisi cumhur yapın derim.

 27. Burcu Memili

  Burcu Memili

  3 gün önce

  Komutanımın önerdiği kitapları hemen sepete atanlar... Daha konuşulacak çok konu var...

 28. Ali Rıza Çiçek

  Ali Rıza Çiçek

  3 gün önce

  Ben daha 14 yaşındayım ilerde siyasete atılması düşünüyorum ilerdeki siyasi görüşünün temellerini atıyorum sayenizde teşekkürler babala TV.

 29. Hulya Guven

  Hulya Guven

  4 gün önce

  gençlerin yurtdışına gitmeleri konusunda; Cüneyt Özdemir'in yanılmıyorsam gurbet yolları konulu bir serisi vardı, eskidir ama o duygu hepimizin yüreğinde aynıdır: vatan sevgisi.. onlar anlatırken ağladı, ben ve muhtemelen izleyen herkes de ağladı.. başka ülkelere gitmeleri tek yön bir bilet değil. Cumhuriyet'in kurucu değerleri, ahlâkı, liyakatı geri gelirse onlar koşa koşa gelecekler.

 30. Hulya Guven

  Hulya Guven

  4 gün önce

  teröristin veya düşmanların öldüremediği komutanları, subayları "kazalar" öldürüyor.. muhalefet sıfatı taşıyan ya da hukuk üzerine ihtisas yapmış insanlar bunları soruşturmuyor.. bir "planın" dümenine su döküyorlar anca.. televizyon programlarında sakız ediliyor, kadrolu bir takım tiplerle reklam kuşaklarını dolduruyorlar ancak.. biz şerefli, onurlu bir millettiz lâkin bazı hainlerin elinde bu ciddiyetsizlik, sorumsuzluk, haysiyetsizlik içinde yaşamda kalmaya çalışıyoruz. Cemaatler mi yönetecek bu ülkeyi, Türk kimliğini taşıyanlar mı?

 31. baycan yetiş

  baycan yetiş

  4 gün önce

  Babanini çıkarmışsın. Adami koşturmadın .Asıl soru şu; orada iki istihbaratçı nasıl yakalandı(?!) Kimler sattı? Bunun hesabı soruldu mu? Kimlere güvenip oraya gonderildiler?

 32. Ali Yıldırım

  Ali Yıldırım

  4 gün önce

  söylendiği yıllarda antalya kemerde terörist haberlerini duymuştuk. 2 yıl toroslara gidip gelirken kimlik göstermek gerekiyordu. olayın iç yüzünü bilmiyordum hiç yıllar sonra bu gün aydınlandık teşekkürler. (o yıllarda 10 yaşında falandım)

 33. qarapapak

  qarapapak

  4 gün önce

  Mansur başkanla birlikte muharrem ince beyin partisine katılıp da siyasete başlasanız söylemleriniz fikirleriniz çok benzer çünkü

 34. semstc //

  semstc //

  4 gün önce

  Kendi ülkemizde kendi askerimize hakaret ediliyor, Allahım bize sabır ve güç ver.

 35. Mete Tütüncü

  Mete Tütüncü

  4 gün önce

  Video bittikten sonra gözü açılmayan konuşulanları anlamamıştır zira bu ülkeye gönül verenler bu ülke için şehit olanların unutulması için senelerden beri türk insanı önemli konulardan alı koyulup gereksiz çerez konularla oyalandı ve türk insanının kimliği çürümeye yüz tuttu şuan içinde bulunduğumuz durum daha da kötüye gitmeden türkü kürdü lazı çerkezi her kim olursa olsun gözünü açmazsa durum daha da kötüye gidecek

 36. LAZ ZİYA

  LAZ ZİYA

  4 gün önce

  Alan paşa ve osman paşayı görmek istiyoruz

 37. Orkun Güller

  Orkun Güller

  4 gün önce

  Bildiri hakkında güncel mevzular bekliyoruz.

 38. no name

  no name

  4 gün önce

  104 amiral hakkında video beklıyoruz??? Oguzhan ugur acil video at İstanbula gelmeyim bak de hadi çabuk ol acele et

 39. İsmail Ayaz

  İsmail Ayaz

  4 gün önce

  Valla bu hayat pahalılığında bu siyasi kirlilikte kimse Türkiye de yaşamak istemiyor.Ülke gençlerinin yüzde yetmişi yurt dışına çıkıp orada yasamak istiyor...

 40. Hamdi Bükcü

  Hamdi Bükcü

  5 gün önce

  Mevzular gelsin amiraller babanla yaparsan mantıklı olur aralarında ergeneokon dan hüküm yiyenler var

 41. Bülent Dinç

  Bülent Dinç

  5 gün önce

  Hakkını helal et inşaallah. Yılların AKP lisi olarak o kadar hakkını yemiş yanlış tanımışız ki sizleri. İçeride kaldığımız sürece öyle bir algı yapılmış ve akıllarda öyle kalmış ki. Bu programı izledikten sonra mahkemede ki müdafaa nıza kadar izledim. Millete hain diye gösterilmiş ama aslında kahraman olan sizlerden çok özür diliyorum şahsım adına. İlk defa pardon aldatıldık cümlesi bu kadar canımı yaktı ergenekon davasında. Parti kur oy vermeyen adam değil. İlk defa rte ye nasıl olurda bu kahramanlara bunlar yapılırken sustun diye haykırasım geldi. Hakkınız var üzerimizde hakkınızı helal edin atilla abi. Gerçekten adamsınız. Rabbim davanızı kutlu ömrünüzü uzun versin. Sevgiler.

 42. Orkun Sarialioğlu

  Orkun Sarialioğlu

  5 gün önce

  Son gelişmelerle ilgili video istiyoruz amirallerle ilgili.

 43. Gökhan Duran

  Gökhan Duran

  5 gün önce

  Geçin baba o işleri siz yaa teröristlerle pazarlık yapılmaz veya daha çok şehit vermeyelim diye o askerler kurtarılmadı yalanlarıyla ancak kendinizi kandırırsınız bilgili insanlarsınız zeki insanlarsınız ama bu bahanelere sığınmayın çıkın ve diyin ki devlet askerleri kurtarabilirdi ama kurtarmadı bu insanlar bir ay iki ay değil çoğu 5 sene esirdi orada 5 sene de herhangi bir çözüm yolu gerçekten bulunamadı mı?? Çıkın ve askerlerimizin şehit olmasına göz yumuldu diyin biz de size destek çıkalım aksi takdirde sizin dediklerinizi cnn'deki insanlar da söylüyor zaten

 44. İbrahim Fatih Göç

  İbrahim Fatih Göç

  5 gün önce

  Hasan Atilla Uğur un parti kurmasını bekliyoruz.

 45. Semih U.

  Semih U.

  5 gün önce

  32:41 :D

 46. Ata Kan

  Ata Kan

  5 gün önce

  Video yabancıya gitmesin.

 47. ahmet Asan

  ahmet Asan

  5 gün önce

  Beklemedeyiz

 48. Enes ÇOLAK

  Enes ÇOLAK

  5 gün önce

  32:40 yeminle tokat atack sandım ben. Korktum 😂😂

 49. Gizem Ozdemir

  Gizem Ozdemir

  5 gün önce

  Orduda dağıtılmış

 50. Altan Seyit

  Altan Seyit

  5 gün önce

  En kısa zamanda MEVZULAR istiyoruz gündeme dair 🙌🏾

 51. Ay Yıldız

  Ay Yıldız

  6 gün önce

  Abi Allah rızası için baban artık parti kursun mevcut partilere oy vermek istemiyorum hepsi birbirinden beter

 52. KaraSinek

  KaraSinek

  6 gün önce

  Sinirden ağlamak üzereyim ülkesi için canla başla çalışan vatanı için ölmeye hazır olan Cem Gürdeniz komutanımızı gözaltına aldılar ve Yunan basını sevinç dolu manşetler atıyor. Yazıklar olsun

 53. ProvisionWoreDeath

  ProvisionWoreDeath

  6 gün önce

  O İskenderun da 8 şehit verdiğimizde ben yan birlikte ki Bakım Merkezi Komutanlığında tam nöbetimi değiştirip koğuşa çıkarken şahit oldum 90/1. Gece saat 2:30 3:00 civarıydı havai fişek gibi bir ses roket attılar ardından silah sesleri. Biz o psikoloji ile nasıl nöbet tuttuğumuzu düşünün. Aylarca en ufak bir ses de siper alırdım ben mevzide. Bizim birliği de saldırı da yapılacakken yakalandıklarını birliğe ait görüntülerinde ortaya çıktığını duymuştum. Yazık gerçekten bizlere yazık. Şunu da eklim 8 şehit verdik 1 tane çavuş kurtulmuştu o da siper almıştı aracın altında.

 54. Alper Erginay

  Alper Erginay

  6 gün önce

  Malum olay konusunda bir bölümün gelmesi lazım

 55. Ozgun G

  Ozgun G

  6 gün önce

  Acil mevzular gelmeli ve cem gürdeniz amiralimiz harcanmamalı Türk amirallerimizin arkasında durmalıyız bütün millet

 56. souneS 1905

  souneS 1905

  6 gün önce

  dediğin çıktı atatürkçülere darbeci diyorlar

 57. sezen kcar

  sezen kcar

  6 gün önce

  Emekli amirallerimizin bildirisine aynen katılıyoruz.. bir kez daha iktidarından muhalefetine darbe çığırtkanlığı yapanlara güvenemeyeceğimizi anladık.

 58. ertan erdem

  ertan erdem

  6 gün önce

  bu nasıl montaj yahu konuşmacılar bi gaza bi frene basan kamyonet gibi donuşuyor. adam gibi montajkayın ciddi konuları dinleyelim derken tik sahibi olduk

 59. M.I.T. TC

  M.I.T. TC

  6 gün önce

  Hdpkk Akpkk Mhpdemek istemiyorum 😑

 60. M.I.T. TC

  M.I.T. TC

  6 gün önce

  Akp bitsin gitsin artık....ne kötülük varsa hep bunlardan gelmiş !!! 50.000 60.000 TL akp vermemek için Türkiyeye gelesim yok ! Bunlar gitsin hemen yatırıp helal olsun diyerek seve seve verip gelecem...

 61. u K

  u K

  6 gün önce

  Ama bu millet biz sağcıyız diyip akpye oy veriyor. Hatta sözde adı milliyetçi olan parti üç beş sene önce pkkya güzellemeler yapan akp ile iş tutuyor. Ya kimse kusura bakmasın ben kendi milletimin iki yüzlülüğü, cahilliği, karaktersizliği yüzünden nefret ediyorum. Bir paket makarnaya oyunu satan adam anasını bacısını da satar vatanı da satar. Bitti güzelim ülke.

 62. Hakuna Matata

  Hakuna Matata

  6 gün önce

  "Hattı Müdaafa Yoktur,Sathı Müdaafa Vardır."

 63. Custom Shop

  Custom Shop

  6 gün önce

  ali türkşenin gelmesi gerekiyor bu programa.

 64. Bahar Aydin

  Bahar Aydin

  7 gün önce

  mevzlar nerde ya 1 ay oldu

 65. Burak Atalan

  Burak Atalan

  7 gün önce

  Parti kur oy verelim atilla abi

 66. Adnan Yılmaz

  Adnan Yılmaz

  7 gün önce

  Bu vidyoyu keşke 20 25 milyon kişi izlese

 67. Mahir FIRAT

  Mahir FIRAT

  7 gün önce

  Lütfen Cem Gürdeniz ile yeni bir mevzular çekin

 68. Bora Şenel

  Bora Şenel

  7 gün önce

  Cem Gürdeniz ile mevzular 45 gelmeli

  • Cem Yurtsever

   Cem Yurtsever

   3 gün önce

   Sana kötü bir haberim var...

 69. Kerem Elmas

  Kerem Elmas

  7 gün önce

  Möntrö Mevzular bekliyoruz

 70. She Wolf

  She Wolf

  7 gün önce

  Bir dahaki mevzular bölümünde bildiri konusunun da tahlilini yapabilir misiniz Oğuzhan abi?

 71. seyhan ergin

  seyhan ergin

  7 gün önce

  dinledikçe ağlamak istedim.. işi bilen vatan sevgisiyle dolu bir komutandan doğru tespitlerle bunları dinlemek ve çaresizliğimize ağlamak istedim..

 72. Eren Yıldırım

  Eren Yıldırım

  7 gün önce

  Osman pamukoğlu Namık ekin ve Atilla uğur bir araya gelse keşke

 73. Ali Ericek

  Ali Ericek

  7 gün önce

  Türk milleti iyidir,yanlız bir kusuru vardır çabuk unutur Ama bu günleri unutanların kanı kurusun

 74. Mustafa Özkan

  Mustafa Özkan

  7 gün önce

  sayın komutanım belki bu mesajı hiçbir zaman okuyamayacaksınız ama ben yapacak bir şey bulamadığım için yazmak istiyorum. tarih şu an 4 nisan saat gece 03.50 komutanım sosyal medyada sayın cem gürdeniz amiralimize ağıza alınmayacak haksız hadsiz hakaretler ediliyor komutanım uyuyamıyorum ne yapsam bilmiyorum daralıyorum lütfen bir şey söyleyin ne yapmak lazım?

 75. Baronkî Merdîne

  Baronkî Merdîne

  7 gün önce

  Sizi gördükçe Akp sevgisi oluşuyor yaziklar olsun

 76. Lâ Esposito del

  Lâ Esposito del

  7 gün önce

  "Çözüm süreci " yargılanmalıdır

 77. MEANDROSIA

  MEANDROSIA

  7 gün önce

  Oğuzhan , bu programın bence performans olarak en fazla “faal” programın . Baban gibi okyanus bir karakteri dinlemek gibi bir ayrıcalıkla bizi baş başa bırakmak yerine çok uzun konuşarak , çok fazla ayrıntılara girerek , Atilla Bey’in alanını daralttın. Babanın konuk olduğu ayrı ve daha uzun - senin daha az konuştuğun - bir program belliyoruz. ✨🙂

 78. münevver kılıçarslan

  münevver kılıçarslan

  7 gün önce

  Ve bunları nasıl unutuyor bu insanlar🤬🤬🤬

 79. Halit Elmas

  Halit Elmas

  8 gün önce

  O kadar saçma bir kelime ki bu "partiler için can vermek " duyduğumda o kadar saçma geldi ki 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

 80. tamer durmus

  tamer durmus

  8 gün önce

  Hocam Namık Ekin' i ne zaman konuk alacaksınız

 81. Muhammed yılmaz

  Muhammed yılmaz

  8 gün önce

  Amerikanın sonraki adımını bilmek mümkünmü komutanım

 82. ordan_burdan_eglence

  ordan_burdan_eglence

  8 gün önce

  Birazda Diger taraftan baksaydin oguzhan Sadece hukumet mi hatali bu nasil bir zihniyet

 83. Battal Akman

  Battal Akman

  8 gün önce

  Ne yani Ergonekon yokmuydu. Yedik.

 84. Muhammed Güven

  Muhammed Güven

  8 gün önce

  Vallahi sana helal olsun ne olursa olsun vazgeçme gerçeklerden

 85. Mücahit

  Mücahit

  8 gün önce

  Atatürk ü sevmeyen insanlar için, elinde olmadan günümüzde maalesef Atatürk çeşitli iftiralar ile vesayre karalaniyor çoğu gencin aklı kirleniyor genci bir kenara yaşça büyük insanlarin da beyni yıkanmış durumda bu yüzden sayın Hasan Atilla Uğur komutanımdan şunu isteyeceğim ; Atatürk'ü bu insanlara güzel bir şekilde, gerçekleri ile anlatması ve milletin kafasını yıkamak için en çok kullanılan yalanları dile getirip bunların yalan olduğunu anlatmasını istiyorum. İnşallah sırf Atatürk ile ilgili bir program yapar bir bölüm yayınlarsanız. Saygılar.

 86. Mehmet Akif Güney

  Mehmet Akif Güney

  8 gün önce

  Ben bu bu kanalı ve mevzular programını izlediğimde youtube'un geri kalanı gerçekten boş geliyo

 87. Critically Wrong

  Critically Wrong

  8 gün önce

  Gare, terörizm, açılım filan bunların hepsi fasaryadır. Hakikat derinlere gömülüdür. Çıkarken de çok can yakma potansiyelindedir. Görüntülerde bi yerde var; Türkiye topraklarının içinde bulunan Diyarbakır'da, Türk askerleri yuhalandı. Kimler tarafından? Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşları tarafından. Bu görüntü bile tek başına çok şey anlatır. Kürdlerin coğrafyası; Türkiye, İran, Irak ve Suriye arasında 4'e bölünmüştür. Bu sebeple Kürdler kendi coğrafyalarında kendi vatanlarında 4 ayrı devlette azınlık durumuna düşmüşlerdir. Kürdlerin de en az; Türkler, Araplar, Farslar kadar kendi topraklarında hakim olmaya hakkı vardır. Bu illa küt diye bi bölünme anlamına da gelmeyebilir. Açık olan bir şey var ki o da Kürdlerin şehirleri iyi yönetilemiyor. Çok kolay bir şekilde katledilebiliyoruz. Çoğu zaman cezasız kalıyor. Biz de herkes gibi adalet istiyoruz. Ve şimdi gelip "ama ölen örtmenlerimisss, şehitlerimisss" diye de saçmalamayın. Videodaki beyfendi konuyu 1991'den başlattı, 10 yıl geriden alsaydı keşke. 100 katı pisliği devlet kendi halkına yaptı. Hatta daha da geriye gidelim, Tunceli denilen şehrin ismi, oraya yapılan askeri harekatın ismidir. Yani hem gidip Kürdleri katletmişler hem de gidip o katliam harekatının ismini de o insanların yaşadığı yere, yerleşim ismi olarak vermişler. Barbarlıkta çığır açılmış. Oradaki insanları gazla katleden kadının ismini de(Sabiha Gökçen) hava alanı ismi yapmışlar. Bu kadar devasa boyutlarda bir saygısızlıkta ısrar etmeniz aslında hangi kafada olduğunuzun da göstergesi. Erdoğan'ın çıkıp bunla ilgili devlet adına özür dilemiş olması bile onu sizden kat kat daha fazla adam yapar. Kendisinden de hiç haz etmem. Artık siz düşünün ne kadar aşşağılarda olduğunuzu. "Barzani denen adam" diye sözde üstten bakmaya çalıştığınız(anca çalışırsınız) kişi, halkı için yıllarca savaşmış bir Kürd liderdir. Zulme karşı sessiz duran şeytanlara örnek olması gereken birisidir. Asıl hakikatlerden birisi de şudur ki: Sizler katıksız birer Kürd düşmanısınız. Uyuyorsunuz, uyanıyorsunuz "yahu şu Kürdler bir hak elde edemesin" diye dua ediyorsunuz. Kürdlerle ilgili her şey sizin gözünüze batıyor, zorunuza gidiyor. Sizler Türkiye'nin kalabalık bir unsurunu karşınıza alıyorsunuz. Sonra da iflas edince(2001) ağlıyorsunuz. Böyle olmaz. Aklınızı başınıza toplayınız. Sizler bizlerin efendisi değilsiniz. Haddinizi biliniz.

 88. Idris Kocovali

  Idris Kocovali

  9 gün önce

  Parti kur oy verelim emmiii

 89. Mehmet DAĞ

  Mehmet DAĞ

  9 gün önce

  Bu bölümü ilkokullarda liselerde üniversitelerde izletmek lazım. Okullarda çocuklar bilecek bu ülkenin nerden nereye getirildiğini. Her anne baba çocuğuna izleyecek bu videoyu

 90. muhammet demirbas

  muhammet demirbas

  9 gün önce

  Mahsur yavas konuk gelirmi abi yakin bir zamanda

 91. Ahmet Ali Karadurak

  Ahmet Ali Karadurak

  9 gün önce

  Kıbrıs a 5+1 formasyonu uygulanacakmış. Ne olduğu hakkında bilgisi olan var mı

 92. Muhammed Ömer Serçe

  Muhammed Ömer Serçe

  9 gün önce

  Atilla Amca İle Cem Gürdeniz i bir Araya Bırakın İçimizi Ufkumuzu Açsınlar Sayın Oğuzhan Bey 🖐🏻

 93. ALİ GÖKTAŞ

  ALİ GÖKTAŞ

  9 gün önce

  Celal Şengör'ü konuk edebilir misiniz ?

 94. denizbey gundogdu

  denizbey gundogdu

  9 gün önce

  GÜZEL DEDİN RAHMET DİLEYİP BU KONUYU KAPATALIM. NASIL OLSA SORUMLULAR KİMSEYE HESAP VERMIYECEK....

 95. herbokalok tv

  herbokalok tv

  9 gün önce

  Komutanım Merak ettiğim şey diyelim muhalefet iktidara geldi ki sanırım öyle olacak, tabiki bir üç kağıt dönmezse. Iktidarın bıraktığı bu dış siyaset ne olur. Bu çok önemli bir konu, çünkü Türkiye 'de siyaset bunun üzerinden dönüyor bence.

 96. Umut Ozan GULCEK

  Umut Ozan GULCEK

  9 gün önce

  Antalya oberasyonları yapıldığı dönemde Kemer bölgesinde çalışıyordum. Operasyon tarihlerini de vermek gerekirse internette bulması kolay. Ülkenin bir kısmı koyun olabilir ama o koyunlar bile o günleri hatırlar. Dağlarımızın yaraları hala açık, çocukluğumda gittiğim Güver Uçurumuna gidemiyorum, o ormanlar artık yok. Ne babanız ne de siz mevcut siyasi partiler yerine çözüm bulamıyorsunuz. Bu da demek oluyorki sorunun bir parçasısınız. Bugün değil, yarın değil çözümü anlayacak vasıflarda insansınız, yeterki objektif olmayı düşünün. Sağlıcakla kalın, sağlıklı kalın. Bugünlerde akıl sağlığı yerinde olmak zor.

 97. Tayfun Işık

  Tayfun Işık

  9 gün önce

  Helal olsun adamlar çatır çatır anlatmış 🇹🇷🇹🇷

 98. Tayfun Işık

  Tayfun Işık

  9 gün önce

  🇹🇷🇹🇷

 99. Hüseyn Əliyev

  Hüseyn Əliyev

  10 gün önce

  Namık Ekinle bir bölüm gelirmi?

 100. dsfsdfsdfsdf dsfsdfdsfsdfdsfsdf

  dsfsdfsdfsdf dsfsdfdsfsdfdsfsdf

  10 gün önce

  Bu iktidar bu muhalefet olduğu sürece asla gitmez, chp ye oy verenlerin çoğu sırf akp ye gitmesin diye veriyor akp seçmeninin çoğu da aslında akp ye oy vermek istemiyor ama onlarda kendi görüşlerinden ama alternatif olacak birini göremiyorlar chp de genel başkan değişsin hemen sonuç alınır iktidarın oyu düşer bi de iyi parti ile ittifak olursa cumhurbaşkanlığı seçiminde ikinci tura geçilir rahat oraya geçtikten sonra erdoğan kazanamaz zaten 2018 de aslında erdoğan kazanamzdı iyi parti oyları gitse

Sonraki