Kripto paralara yatırım günah mı? Cübbeli Ahmet Hoca - Ertan Özyiğit ile Kayıt Dışı - 5 Mart 2021

tv100'de Ertan Özyiğit'in sunduğu Kayıt Dışı programına Cübbeli Ahmet Hoca lakaplı Ahmet Mahmut Ünlü konuk oldu.
Programda, Mars'ta kolonileşme ve dünya dışı yaşam, Felaketlerdeki artış kıyamet habercisi mi? Kripto paralara yatırım günah mı? soruları yanıt bulurken, Cübbeli Ahmet Hoca amansız hastalığını ilk kez tv100'de açıkladı.
Abone ol ve son gelişmelerden ilk senin haberin olsun🔔
trvision.info
Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın📢
trvision.info/fire/ndsdUW_oPLqpQJY9J8oIRg.htmljoin
Türkiye çapında yayın yapan tv100'ün canlı yayınını TRvision üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz.
Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen, Ertan Özyiğit, Ertem Şener, canlı yayınlarla ve yeni video serileriyle her an elinizin altında.
www.tv100.com
tv100 Canlı Yayın İzle ➤ trvision.info/bill/video/fWObeoiYj356j7Q

tv100 uydu bilgileri📡
TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)
tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan, tivibu 51. kanaldan, Tivibu 47. kanaldan, Vodafone TV'de ise 36. kanaldan izlenebilir.

Facebook: tv100com/
Twitter: tv100
Instagram: tv.100?hl=tr
TRvision: trvision.info

#tv100 #tv100canlı #tv100canlıizle #tv100canlıyayınizle #canlıizle #canlıyayın

YORUMLAR 

 1. Gurgel Chron

  Gurgel Chron

  23 saatler önce

  Hocamisi sok seviyorus

 2. RÜJDAN ÖZEN SEYHAN

  RÜJDAN ÖZEN SEYHAN

  Gün önce

  Helal olan herşeye binerim deyip Jet Ski'ye binen zatı muhterem.🤣🤣🤣🤣🤣🤣😋

 3. Prometheus Desmotes

  Prometheus Desmotes

  3 gün önce

  kafayı yemiş bu adam

 4. D. DEMİR

  D. DEMİR

  5 gün önce

  KÂBE,Yİ SUUDİ,DEN KUDÜS'Ü İSRAİL',DEN ORTADOĞU ’YU ABD'DEN KURTAR ALLAH'IM

 5. Mehmet Emin Polat

  Mehmet Emin Polat

  5 gün önce

  Bu programa cübbeli ahmet hoca konuk olduğu'nda izlemesi eğlenceli ve komik oluyor.

 6. Mehmet Emin Polat

  Mehmet Emin Polat

  5 gün önce

  Kayıt Dışına nihat hatipoğlu'da konuk olsun

 7. Z Terzi

  Z Terzi

  5 gün önce

  hristiyanlık hakkına konuşuyorsanız müslümanlar kendi aranızda konuşmayın bahri beytel var diğer hristiyanlar var onlardan birini çağırın onlarla beraber konuşun

 8. AF Fz

  AF Fz

  5 gün önce

  Crypto para için gelenler 1:35:29 Ben yorumlardan aradim ama bulamadim bari ben yazim

 9. Melina Aylin Aydemir

  Melina Aylin Aydemir

  6 gün önce

  INANMAZSINIZ BELKI AMA, 20 SENE ÖNCE KURANI KERIM'IN POROHOVA (RUS ASILLI SONRADAN MUSLUMAN OLAN YAZAR) TARAFINDAN CEVRILMIS RUSÇA TEVSIRINI OKUYARAK HOCANIN ANLATTIĞI TÜM BILGILERE SAHIP OLDUM. TEK KURANI KERIM MEALINI RUSÇA OKUYARAK.. ŞU AN DINLERKEN BUNUN FARKINA VARDIM VE MUTLU OLDUM. EDINDIĞIM BILGILER DOĞRUYMUŞ. POROHOVA DETAYLI BIR ŞEKİLDE HER AYET IÇIN ( AYETIN NE ANLMADA OLDUĞUNU NE SEBEPLE GONDERILDIGINI VS) AÇIKLAMA KISMINA, HOCANIN DA YAPTIĞI GIBI HADISLERE DAYANARAK, DETAYLI ARAŞTIRMA YAPARAK NET VE DOĞRU AÇIKLANMA YAPMIŞ, HOCANIN TÜM ANLATTIKLARI BILGILERLE BIREBIR AYNI. ÇOK BAŞARILI BIR TEVSIR. ISLAMİYET ÖNCESİ VE SONRASI, HRISTIYANLIK, MUSEVILIK VS HERŞEYİ DETAYLI AÇIKLAMIŞ, ALLAH ONDAN BIN KERE RAZI OLSUN... ÜNÜVERSITEDE FARKLI DINI INANCLI VE FARKLI UYRUKLU ÖĞRENCILER DINI KONULARA ÇOK MERAKLI OLDUKLARI IÇIN SÜREKLİ SORU SORARLARDI. BEN TAM 20 SENE ÖNCE POROHOVA'DAN EDINDIĞIM BU BILGILERI ÖĞRENCILERIMLE PAYLAŞTIM. BIR SÜRE FILISTINDE YAŞAYIP MEMELKETIME DÖNDÜĞÜMDE ÜNÜVERSİTEDE TESETTURLU TEK HOCA OLDUĞUMDAN DOLAYI OLMALI DINI SORULAR YAĞMURUNA TUTULMA SEBEBIM )) ÖZELLIKLE ISLMAIYETIN DIĞER INANÇLARDAN FARKI, PEYGAMBERLERLER ve AHIRET ALAMETLERI EN ÇOK MERAK EDILEN KONULARDI. ÇOK ŞÜKÜR POROHOVA SAYESINDE HER SORUYU EN AZ HOCAM KADAR YANITLAYABILIYORDUM. HOCAM KADAR OLMASA DA BAYA BILGI EDINDIM. 🤦‍♀️😀 BU ÇEVİRİ VE TEVSIR ÜZERİNE BAŞKA BIR KURAN MEALI GÖRMEDİM BEN BU KADAR NET, ACIKLAYICI VE BILGI BARINDIRAN BAŞKA BIR TEVSIR VAR MI BILMEM. KEŞKE TÜRKÇE TEVSIRLER DE ONUN KADAR OLSAYDI.

 10. MATHcolic

  MATHcolic

  8 gün önce

  Cübbeli :Elan mosk mıdır maks mıdır, 🤣🤣🤣

 11. Atilla Halunke

  Atilla Halunke

  8 gün önce

  COK IYI PROGRAM AMA SU ÖZENTLIGI BIRAK... ELON MUSKI TANIYORMUS 😂😁😃🤣 hani bir röportaj yapta görek nekadar tanidigini .. Hocayla ilk bölümde bu cocuk kanalinda yayinlanmis falan filan.. hani bulamiyorum hesabinda o videoyu ? Videoyu yapana kadar buldum.. ERGENLER ICIN YAPILMIS BIR ANIMASYONDU O. COCUK KANALINDA YAYINLANMADI... O CIZI filmi yapanlarda muhtemelen seytana sempati duyanlar.. ama bunlar oralarda normallesmis.. bizim baktigimiz gibi onlar olaya öyle bakmiyor...

 12. Atilla Halunke

  Atilla Halunke

  8 gün önce

  LA PERSPEKTIF NEDIR TÜRKCEDE KELIME MI KALMADI ENTELLER.. BAKIS ACISI

 13. İbrahim Demir

  İbrahim Demir

  9 gün önce

  Ertan bey,konuk eğer bilgiliyse ve,siz onu çağırmışsanız,konuyu açın,kenara çekilin; lütfen.adam kendinden konuşmuyor,ayet hadis kaynaklıKonuşuyor,tekrarını izleyin hak vereceksiniz.

 14. metin burak

  metin burak

  9 gün önce

  Cubbeli hoçam chp ileri geri konuşmayın bakın siz siyasi değilsiniz ikide bir chp eleştirmeyin siz din bilginisiniz hükümetin nu kadar olayı varken apzınızı bıçak acmıyor ama konu chp olunca herşeyi diyorsunuz 1.bu olay din adamlığına sığmaz din ve dwvlet ayrıdır 2.bu kadar eleştiritken birden neden hükemeteçi oldunuz ve özellikle hapis yattıktan sonra bence haksız ve haklı ama kumpasda olabilir sizi fetöçüler attırmıştır içeriye ama dışarı cıktık diye hükümetin tqrafında olacağız diye yarışa girmenizengerek yok cünkü sizin sözlerinize itimat eden binlerce insan var ama siyaset konuşunca büyük bir gurubun tepkisini alıyorsunuz siyasetci din adamları gibi konuşmayı bırakın bu başınıza cok iş acar sonuçta bu hükümet seçimle gelen bir hükümet

 15. Ismail Küçükdurgut

  Ismail Küçükdurgut

  10 gün önce

  cin ve turklerdi turkler eritti seti

 16. Mehmet İlbasmis

  Mehmet İlbasmis

  11 gün önce

  Allah şifa versin inşaAllah

 17. seher yildiz

  seher yildiz

  12 gün önce

  Her kavme peygamber gönderdiğini söyleyen Allah bu kadar eski millet olan Türklere mutlaka peygamber göndermiştir mantığı ile bazı araştırmalar yaptım.Zülkarneyn A.S Oğuzkaan destanında ve ayetlerde paralellik var.Daha sonra youtube da bununla ilgili sohpetlere rastladım.İlgilenenler bakabilir.

 18. seher yildiz

  seher yildiz

  12 gün önce

  Biz Arttika ve Antartikayı bilmiyoruz.Devamlı bilim adamları oralarda ama ne arıyorlar ne saklıyorlar bilmiyoruz..Orada olmasınlar acaba ?

 19. Kabuksuz balık

  Kabuksuz balık

  12 gün önce

  Abi taktı aktrise

 20. Melina Aylin Aydemir

  Melina Aylin Aydemir

  12 gün önce

  Hayranım Hocaya. Çok okumuş araştırmış bilgili ve doğru şeyleri aktaran Hoca. Filistinde öğrendiklerimle ve oradaki Hocaların yorumlarıyla aynı anlattiğı her konu çünkü sahih kaynaklardan alıyor, arapça okuyor ve aktarıyor

 21. Eren

  Eren

  12 gün önce

  40:10 da soyluyorsun hocam yuzyilin basinda diye sonra 1440tayiz diyorsun ve 1500u bekliyorsun. İnsanlari saptiriyorsun. 1400un başini dusun.

 22. Erdal Avsar

  Erdal Avsar

  13 gün önce

  Butur insanlarıcıkarmanıza şaşırdı inanclı biri olarak bubu Tip lerden midemiz bulandı inanın

 23. Murat Nam

  Murat Nam

  13 gün önce

  yav ertan senin kadar kendini beyenmiş konugunun sözünü kesen varmı ya

 24. Okan Kalın

  Okan Kalın

  14 gün önce

  Başkası bu kdr konuşsa geveze denir Hocam konuşunca herkes hipnotize oluyor Maşallah

 25. Kubilay Proje

  Kubilay Proje

  14 gün önce

  Allah kimi severse, sevdiklerine sevdirir.

 26. el buchary

  el buchary

  14 gün önce

  maide 44 Kim Allah’ın indirdiği ile hükmetmezse işte onlar kâfirlerin ta kendileridir cubbeli ahmet de kafirdir

 27. ta sin mim

  ta sin mim

  14 gün önce

  1:37:09 todex

 28. Özcan Durmuş

  Özcan Durmuş

  16 gün önce

  🇹🇷🇦🇿🇵🇰🇹🇲🇦🇫🇮🇷UNUTMAM , UNUTDURMAM🇹🇷🇷🇺🇺🇦 TÜRKİYE ,, PAROLA ”GERİDE CAN BIRAKMAK YOK ÇOCUKLAR VE KADINLAR 🙏ONLAR BİZİM PIRLANTALARIMIZ ‘DIR ASKERLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ Kadınlar Allah’ın Emanetidir ve cennet Annelerin Ayaklarının altındadır Evet Benim Allah’a bir can borcum var onuda Seve seve vermeye Cumhur İttifakına Ölürüm ve canımı da veririm hazırım ,benim canımdan çok sevdiğim Aileme ve Vatanım Bir saniye düşünmem ve canımı seve seve veririm 🙏 Allah yar yardımcımız olsun Ertan Özyiğit abicim Çınarlarımızınız Allah yar yardımcımız olsun. Reis durmak yok yola devam Özcan Durmuş Frankfurt am Main

 29. Radikal devrim

  Radikal devrim

  16 gün önce

  Cübbeli hoca, sana kuranin defalarca değiştirildiğini veya tahribata uğradığını yüzlerce kaynak gösterebilirim, yillardir bir Mesih masali anlatıyorsunuz mesela, hadi bana kuranda mesihin geçtiği birtane ayet gösterin, hatta hz Muhammed hayatı boyunca hangi camide namaz kılmış onuda bir söyleyin, islamda camii inancı felan yoktur hatta kadınların başlarını örtmesi gerektiği hakkında birtane hadis yoktur, daha bu millet 1400 yıldır inandığı din hakkında zerre kadar bilgi sahibi değil, kuranda insanlardan saklanan veya anlatılmayan yüzlerce ayet var, ayrica kuran defalarca tahribata uğramıştır bunu adam gibi arastiran herkes bulur ve kuran, yahudilerin iman ettiği dini kitabı telmutun birebir aynısıdır, Muhammedin düşmanlardan kaçıp mağaraya saklanması telmut kitabında anlatılır ki bu kitap kurandan yüzlerce yıl evvel yazılmış, yazmaya kalksam daha yüzlerce örnek var, Türk milleti islamı kabul ettiğinden beri pisligin içinden çıkamıyor, hep o gavur dediğiniz insanların ürettiği, icat ettiği materyallere muhtaçsınız.Hadi corona aşısını bulsanıza, bir nefesle uzay mekiğini indirdiğini iddia eden sarlatanlar var bu ülkede, allah bu millete akıl fikir versin, din fakirin afyondur.

 30. Mümin Güççük

  Mümin Güççük

  16 gün önce

  Teknoloji ilerler şimdi lazer silahı üretilmiş hali hazırda duruyor daha ilerde lazer kılıcı üretilebilir düğmesine basıp kılıcı kapatır zeytin ağacına aşarlar

 31. Zubizaretta

  Zubizaretta

  17 gün önce

  Cübbeli Ahmet Hoca çölde anlatsa gider izlerim. Adam gibi adam

 32. 3erkay Bodur

  3erkay Bodur

  18 gün önce

  2 komplo teorisi uzmanı buluşmuş artık kıyamet kopar !! Çok beklersinizz daha mehdiyi ,ne geldiyse bu ümmetn başına bu beklenti açtı tüm sorunları:((

 33. jean mi

  jean mi

  18 gün önce

  bu deepfakes leri tanimlamak için ozel algoritmalar var hem genllikle belli oluyor korkuya gerek yok

 34. Emir Arda

  Emir Arda

  19 gün önce

  Cübbeli hoca var ondan geldik 💪 ☝️☝️☝️

 35. Ali Kurt

  Ali Kurt

  19 gün önce

  Allah razı olsun hocamız dan. ..ertan bey biraz sus...

 36. İsak Hira

  İsak Hira

  19 gün önce

  Ertan bey bi susta haça konuşsun

 37. Zehra çetin

  Zehra çetin

  20 gün önce

  bu ertan denen zat bi susmasını ogrense hocaya fırsat vermiyorki yok kahve yok cay iciyor sozunu kesiyor deli etti beni burda

 38. Niccolò Machiavelli

  Niccolò Machiavelli

  20 gün önce

  1:13:00 hoca çok aydın bir kişi teodex böyle oldu :) bir sabah bir bakmışsın yoklar

 39. Kartal Kartal

  Kartal Kartal

  20 gün önce

  Coin reklami ile baslamasi ironik..

 40. Ilhan Kirbas

  Ilhan Kirbas

  20 gün önce

  Asıl cübbelive benzerlerinin peşine takılmak büyük günah... Bu arada reklamlarda görüyorum caizcoin varmış. Alın da sizi caiz caiz badelesinler...

 41. Halil

  Halil

  20 gün önce

  Ertan bey Ahmet hocamin lafini keske fazla kesmeseymis. Mubarek hocam 2 saat 43 dakika nasil dayanmis. Agzina yüregine saglik hocam 🌹

 42. Celal Ugan

  Celal Ugan

  21 gün önce

  Hocam Allah hayırlı uzun ömürler versin

 43. Emine Öz

  Emine Öz

  21 gün önce

  Bunları bize duyuran Allah'ıma şükürler olsun Hocam Allah'ım razı olsun Amin 🤲🌹

 44. Emine Öz

  Emine Öz

  21 gün önce

  Hocam sohbetlerinizle aydınlatıyonuz Allah'ım razı olsun hocam Amin 🤲🌹

 45. Emine Öz

  Emine Öz

  21 gün önce

  Allah'ım razı olsun hocam Amin 🤲🌹

 46. Kevser Yiğit

  Kevser Yiğit

  21 gün önce

  Cübbeli ahmet hocamızı sık sık davet edin sertan abi

 47. Serdal Akcan

  Serdal Akcan

  22 gün önce

  selamın aleyküm cübbeli hocayı çok uzaktan takip ediyorum sesini duyunca bana huzur veriyor sizinlede iyi olmuş bence tekrarını beklıyorum

 48. tyu bo

  tyu bo

  23 gün önce

  feto işi bu qəza

 49. GÖLGELİ YOL

  GÖLGELİ YOL

  23 gün önce

  Şeytan bizi bunlardan koru

 50. Selim Can

  Selim Can

  23 gün önce

  Selamün aleyküm hayırlı ramazanlar . 3 evladim var issizim evimde erzagim yok evim kira kac aydir kirami veremiyorum cok zor durumdayim yardimci olursaniz duaciniz olurum yardima ihtiyacim var cocuklarimin ne bezi nede mamasi var evimde erzagim yok ALLAH rizasi icin zekat ve fitrenize talibim inan cok zor durumdayim

 51. Meltem ÖZÇİFCİ

  Meltem ÖZÇİFCİ

  23 gün önce

  Hocam Allah size uzun bereketli bir ömür versin inşallah

 52. Ihsan Yüce

  Ihsan Yüce

  24 gün önce

  Efendimiz zamaninda, Altinin ve gümüsün güvencesi hangi devletteydi? Gümüs ve Altin bagimsizdir! Arkasinda devlet mevlet yoktur.

 53. Ihsan Yüce

  Ihsan Yüce

  24 gün önce

  IsmailagaCoin cikarsa sasirmayin.

 54. Sara HS

  Sara HS

  24 gün önce

  Allah razi olsun Sizlerden🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 55. Nimet Dizdar

  Nimet Dizdar

  24 gün önce

  Hocamıza dua et sunucu yoksa izlenecek biri değilsin...

 56. Murat Tasci

  Murat Tasci

  25 gün önce

  Ertan çok uzun konuşuyorsun kısa kess

 57. Şehnaz Shakhbozova

  Şehnaz Shakhbozova

  26 gün önce

  Canım hocam dua bekleriz 🌹🌹

 58. Serdar Alkan

  Serdar Alkan

  26 gün önce

  bu kadar GERİ ZEKALIYI bir anda bir arada gormek icin izliyorum boyle videoları

 59. Zeki KARADENİZ

  Zeki KARADENİZ

  26 gün önce

  NEDEN NİÇİN BU TİP İNSANLARI İTİBAR EDİLİR ANLAMAKDA ZORLANIYORUM...ADAM ÇIKMIŞ BADEMLEME VAR DİYEBİLECEK KADAR İNSANLIKDAN SIYIRMIŞ...BUNLAR İNSANLIĞA DİN ANLATMIŞ OLSAYDILAR..BUGÜNLERDE İNSANLIK UÇMUŞ OLURDU..GERÇEK DİNİ ANLATMAKDAN--ANDERSONDAN MASALLAR ANLATARAK...İNSANLARI DİNDEN ADETA SOĞUTMUŞLARDIR...HERŞEYLERİ ŞEKİLCİLİK...ŞU GÖRÜNTÜSÜNDE BİLE GEÇMİŞE DÖNÜK ŞEKİLCİLİK VAR...İNSAN ŞEKLİ İLE CENNETE VEYA CEHENNEME GİTMEYECEK...NE KADAR AKLINI KULLANMIŞSA VE DÜŞÜNCELERİNİ GELİŞTİRMİŞSE..KENDİ YOLUNU AYDINLATACAK...DÜNYADA DEĞİŞMEYEN TEK ŞEYİN DEĞİŞİM OLDUĞUNU KABULLENMEZLER..KAFALAR HEP GERİYE DOĞRU ÇALIŞIR...TV LERİ OTOMOBİLLERİ UÇAKLARI VE DİĞER BİRÇOK ARAÇLARI GAVUR İCADI DERLER..SONRADA BELEŞE YATAR VE BU ARAÇLARI KULLANIRLAR...KURAN DEMİYORMU BU İNSANOĞLU BUNA İNANMA GÜVENME.BU HER HALT YER DİYOR...AKLINI KULLANMAYAN TOPLUMLARA VE BİREYLERE PİSLİK YAĞDIRIRIM DİYOR...HİÇ AKILDAN DEM VURAN BİR DİN ADAMI VARMI.VARIDR ANCAK SESLERİ PEK DUYULMAZ...AKIL İNSAN İÇİN ÇOK İYİ BİR ARAÇTIR..BİNMEZSEN AKIL ARAÇINA..BİNDİRİRLER ŞEYTANIN ARAÇINA...200 KÜSÜR AYETDE AKLINIZI KULLANIN DİYE BAĞIRACAK...BUNA İTİBAR EDİLMEYECEK...BAKIN SÖYLÜYORUM..İNSANLIĞIN KURTULUŞU AKLINI KULLANMA İLE BAŞLAYACAK...ARTIK HANGİ SINIFTAN BAŞLAR BİLEMEM...MİLLİ EĞİTİM MÜFREDATINA AKIL VE DÜŞÜNME DERSİ KONMASI LAZIM...BU GÜNÜMÜZ ŞART OLMUŞTUR...AKLI VE DÜŞÜNME MERKEZİNİN NASIL ÇALIŞMASI GEREKTİĞİNİ ANLATMAK LAZIM.....BİLİNÇ ALTINA BU TOHUMLARIN EKİLMESİ LAZIM..AKLI KULLANAN İNSAN SORUMLULUĞU ALIR..DÜNYA YAŞAMINDA BELEŞE VE BEDAVACILIĞA İTİBAR ETMEZ...KENDİNİ TUTMAYA VE GELİŞTİRMEYE BAŞLAR..VAR OLAN AKLI KULLANMAYANANIN İBADETİ İLE VAROLAN AKLI KULLANAIN İBADETİ ÇOK FARKLI OLUR..İBADET ŞEKİL İLE OLURSA AKIL ÇALIŞMAZ..İBADET DÜŞÜNCELER İLE OLURSA AKIL ÇALIŞIR...AKILLAR VE DÜŞÜNCELER YARIŞTIKÇA İNSAN KENDİ AYDINLIĞINA DOĞRU YÜRÜR.....RUHSAL VE BEDENSEL BİRLİKTELİĞİ KEŞFEDER...BU DÜNYADA NEDEN VE NİÇİN VARIZ DİYE SORGULAMAYA BAŞLAR...HER SORGULAMAK ..BİR UYANIŞA İŞARETTİR...İNSAN UYANDIKÇA KORKULARINDAN ARINIR

 60. Rahman GOKCEN

  Rahman GOKCEN

  27 gün önce

  Bi sus be adam sen konusacaksan adamı neden çağırdın

 61. Yusuf Yanık

  Yusuf Yanık

  27 gün önce

  Gerçekten hocamızın zekası doğal zeka , önünde yapay zeka yok .

 62. Eyyüb Yunus ÖZCAN

  Eyyüb Yunus ÖZCAN

  27 gün önce

  cübbelinin olduğu bir ortamda konuşabilen tek sunucu bu heralde :D Allah Ahmet hocaya uzun sağlıklı hayırlı mutlu ömür versin amin.

 63. Bedirhan

  Bedirhan

  28 gün önce

  Loading... mi? ahahhaha dalga mı geçiyon moruk

 64. Sultan AlparslanHAN

  Sultan AlparslanHAN

  28 gün önce

  1:32:35 Ertan bey, programlarınızdan çok istifade ediyoruz. Çok sağolun. Lakin soruyu sorduktan sonra müsaade edin ki konuğunuz cevaplasın. Kırk soru sorup hiç birine cevap alınamayan programlar yapmaktansa 4 soru sorun güzel güzel dinleyelim. Programlar da moderatör soru sorar, konuk ise bilgisiyle cevaplar. Moderatör konuşunca biraz antipatik de oluyor. Lütfen buna ihtimam gösterin. saygılar

 65. Kenan Altay

  Kenan Altay

  28 gün önce

  Çatla sodom gomorre patla bizans ve roma ;) Mehdi çıkacak diye yatsın müslümanlar.. Nasıl bir anlayışsa artık.

 66. HÜLYA KİBAROĞLU

  HÜLYA KİBAROĞLU

  28 gün önce

  SELAMÜN ALEYKÜM DEĞERLİ H0CAM...

 67. Esin Cinar

  Esin Cinar

  28 gün önce

  Sayın hocam sen konuş biz ömür boyu dinleriz seni🥰🤩😍

 68. BAŞAKŞEHIRIN ÜNLÜ HOCASI M. Harun osmanoglu

  BAŞAKŞEHIRIN ÜNLÜ HOCASI M. Harun osmanoglu

  28 gün önce

  Uydurma rivayetrler naklediyor..sümügü şerif diye bir asilsiz rivayet anlatiyor..peygamberin sümügünü sahabeler teberrük ediyorlarmıs..hz.ömer hayatta olsa falakaya yatıŕırdı... Kitapları hurafe dolu..ehli sünnete aykırı okunması caiz degil.

 69. Süleyman GÖRMÜŞ

  Süleyman GÖRMÜŞ

  29 gün önce

  1.35 saat sonradan sonra baslıkla ılgılı konusuluyor

 70. fuat yildiz

  fuat yildiz

  Aylar önce

  sen biliyormusun ki, neden dunya musluman kalacak. cunku dunya seytanin dunyasi. ve butun hiristiyanlar baska gezegenlere gidecegi icin, muslumanlar dunyada kalacak. yani seytanla beraber kalacaklar yani cehennem.

 71. Nur Azmış

  Nur Azmış

  Aylar önce

  Bu sunucu gvt !!!???

 72. Barbaros Hayrettin Paşa

  Barbaros Hayrettin Paşa

  Aylar önce

  Sırf bu keltoş yüzünden yarıda bırakıyorum bu videoyu

 73. Barbaros Hayrettin Paşa

  Barbaros Hayrettin Paşa

  Aylar önce

  Ya bu Ertan ne kıt kafalı bı adam

 74. siskentli gezgin

  siskentli gezgin

  Aylar önce

  Bu sunucuyu hayatımda izlemedim Cübbeli sayesinde gördüm ve iyiki hiç izlememisim. Yahu bir süs arkadaş Allah için ya en önemli yerinde kesiyorsun sorduğun soruya sen cevapliyorsun abi Allah için sen nasıl sunucusun nasıl moderatör sun. Siz kendiniz tarafsız olarak bu izleyin. Komutan daha çok konuşuyorsun dk. Dk. Bakmadım senin boş vaktin vardır bi bak istersen herkesin ne kadar haklı olduğunu anlayacaksin

 75. Nihat Salur

  Nihat Salur

  Aylar önce

  bitkoyin kumardir kimi sevinir kmisi aglar

 76. Meryem Gozen

  Meryem Gozen

  Aylar önce

  Çok biliyorsan cik kendin konuş hocayı çağırdın bırak anlatsın

 77. EL NUR 211

  EL NUR 211

  Aylar önce

  mas ALLAH

 78. Tugba Sayin

  Tugba Sayin

  Aylar önce

  Ertan hocam az sabır ,az sabır biliyoruz sizinde ilminiz var onları da paylaşmak istiyorsunuz anlıyorum.moderatorluk size yakışıyor saygı ve sevgilerimle.

 79. Kuantumcu

  Kuantumcu

  Aylar önce

  abi çok narsist çok bencilsin ayrıca kripto para reklamıyla program başlaması da ayrı bir dolap

 80. Naz Mirzoeva

  Naz Mirzoeva

  Aylar önce

  Cubbeli hocsamizi 10 saat olsada dinlerim.agziniza saglik.selamlar Kirgizistandan.

 81. Bilal༒ Filiz

  Bilal༒ Filiz

  Aylar önce

  YA CÜPPELİ MEHDİMİ KALDIMI O İŞ BİTTİ BUNDAN SONRA GELEN KIYAMET KANDIRMAYIN İNSANLARI GERÇEKLERİ SÖYLEYECEK CESARETİNİZ YOK BAL GİBİ MEHDİNİN KİM OLDUĞUNU BİLİYORSUN KORKUNUZUN BİR TANESİ ŞU TARİKATINIZIN ÇOK İNSANLARI KAÇAR BU BİR İKİ SİYASİ OLARAK KORKUYORSUN ÇÜNKİ SİYASETE BAKAN YÖNÜ VAR BUDA BİRİLERİNE DOKUNACAK ÜÇÜNCÜSÜDE ŞU ŞÖHRETİNİZ MAKAMLARINIZ KAZANIMLARINIZ YOK OLACAK DÖRDÜNCÜ SEBEP HADİSLERİ ARAPÇA ORJİNAL METİNDEN CİFRİ EBCEDİ İLMİNİZ YOK MEAL MANADA MEALCİLİĞİN LAYT TARAFINI YUTTURUYORSUNUZ HADİSİN İŞARİ GAYBİ TEVİLLİ ŞİFRELERİNE CAHİLSİNİZ BEŞİNCİSİ DECCAL KORKUSU ÇÜNKİ DECCALİN KİMLİĞİ ORTAYA ÇIKACAK TÜRKİYEDE YER YERİNDEN OYNAR HERŞEY YERLE BİR OLUR LAİK KESİMİN HIŞMINDAN KORKUYORSUNUZ GİZLEYİN GİZLEYİN CÜPPELİ KALPLER BİR OLMADIKÇA ELBİSELER BİR OLMAZ ONU BUNU BİLMEMDE YARIN HUZURU MAHŞERDE GİZLEDİĞİNİZ İLMİ HAKİKATLERİN HESABI OPLATACAK HEPİNİZİ YAZIK ÜÇ GÜNLÜK DÜNYA İÇİN EBEDİ AHİRETİ UMURSAMIYORSUNUZ

 82. Fatih kendir

  Fatih kendir

  Aylar önce

  Ertan bey yüzünden izleyemedim

 83. Interstellar

  Interstellar

  Aylar önce

  sunucu programın içine etti adamın her sözünü kesiyor başka şey sokuyor. bi sus be adam sor soruyu bi dur

 84. Murat KARACA

  Murat KARACA

  Aylar önce

  Virüs veya salgın hastalık için her gün okuyunuz. 👇👇👇 Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil erdı ve lâ fissemâi ve hüves-semi’ul alim’ Anlamı 👇👇👇 “ İsmi sayesinde yerde ve gökte hiçbir şeyin zarar veremeyeceği Allah’ın adıyla. O her şeyi işitir ve bilir» Faziletleri 👇👇👇 Dualar Allah’tan istemektir. Birçok dua çeşidi bulunmaktadır. Bu dua çeşitlerinden biri ise “Bismillahillezi la yedurru” duasıdır. Bismillahillezi la yedurru duasının anlamı birçok kişinin merak ettiği bir konudur. Bismillahillezi la yedurru duası nedir? Hangi anlama gelir ve ne zaman okunur? İşte Bismillahillezi la yedurru duasının detayları. Birçok dua hastalıklara, borçlu olanlara, musibete uğrayanlara göre farklı farklı okunabileceği gibi bir dua tüm durumlarda okunabilir. Hasta olunduğunda şifa bulmak için, borçlu olunduğunda, başına bir musibet geldiğinde, istediği bir şey olduğunda ya da herhangi bir zamanda Allah’a dua edilir. Bismillahillezi La Yedurru diye başlayan dua kulun her türlü sıkıntıdan, beladan, sorundan Allah’a sığınması için edilen dualardan biridir. Resullallah (s.a.v.) tarafından söylenilen bu dua rivayet edilmesi üzerine bu dua her zaman müminler tarafından okunulan bir duadır. Bu dua kişiyi büyülerden, kötülüklerden, zalim olan kişilerin zulmünden, yoksulluktan, sıkıntıdan, hastalıklardan, başa gelebilecek olan bela ve musibetlerden koruması için okunması gereken dualardan biridir. Bismillahillezi la yedurru duası son peygamber Hazreti Muhammed (s.a.v.)’in okuduğu ve okunmasını tavsiye etmiş olduğu bir duadır. Bizzat son peygamber Hazreti Muhammed (s.a.v.) tarafından okunan bu dua tavsiye ettiği üzere mutlaka okunması gereken dualardan biridir. Bizzat Peygamber (s.a.v.) tarafından okunması ve tavsiye edilmesi ile oldukça önemli olan dualardan biridir. Bismillahillezi La Yedurru Duası Anlamı Bismillahillezi la yedurru duasının anlamı: “ İsmi sayesinde yerde ve gökte hiçbir şeyin zarar veremeyeceği Allah’ın adıyla. O her şeyi işitir ve bilir» derse, ona hiçbir şey zarar vermez.” Allah resulü (s.a.v.) bu duayım kim her gün sabah ve akşam üç kez bu duayı okursa o kişiye Allah’ın izni ile hiçbir şeyin ona zarar veremeyeceğini söylemiştir. Bir başka hadiste ise Peygamberimiz (s.a.v.)’in buyurduğuna göre; “ Bismillahillezi la yedurru ile başlayan duayı sabah ile akşam vakitlerinde her gün okuyan bir kişi zalimlerden ve büyücülerden emin olur” demiştir. Bu dua kişinin zalimlerin şerrinden, sihirlerin şerrinden, nazardan, hastalıklardan, fitnelerden, belalardan ve dertlerden kişinin emin olması için okunacak dualardan biridir. Her gün mutlaka okunması gerekir. Bismilllahillezi la yedurru duası Allah’ın izni ile okuyan kişiyi her türlü beladan koruyacak bir duadır. Bi İznillah...

 85. Cevahir Öğe

  Cevahir Öğe

  Aylar önce

  Tam deccal ı konuşurken nasıl 6666 kişi izleyici oluyor çok ilginç

 86. Cevahir Öğe

  Cevahir Öğe

  Aylar önce

  Ve ekleyeyim tam devamlı konuşurken nasıl olurda 6666 kişi İzleyici olarak denk geldi ilginç

 87. Cevahir Öğe

  Cevahir Öğe

  Aylar önce

  Tv lere çıktı ğınızdan beri samimi Bulmuyorum sizi ayrıca hoca mı çaktırmadan yönlendirmeye çalışıyorsunuz bilerek yada bilmeyerek bana öyle bir his geldi inşAllah yanılıyorumdur

 88. Cevahir Öğe

  Cevahir Öğe

  Aylar önce

  Ertan bey sizi hiç samimi bulmuyorum

 89. Cevahir Öğe

  Cevahir Öğe

  Aylar önce

  Hocam her zamanki gibi muhteşem Maşallah

 90. sarac jang

  sarac jang

  Aylar önce

  ...sacmalik dolu bir yayin olmus .

 91. Binnur Oruç

  Binnur Oruç

  Aylar önce

  Bi sus be adam cübbeli hocayı dinliycez diye açtık adamı konuşturmadın Allah aşkına o zaman ne diye adamı davet ettin!

 92. Murat Göksel

  Murat Göksel

  Aylar önce

  e hadi diyelim gerçek mehdi bugün çıktı geldi. nereden anlayacağız onun gerçek mi sahte mi olduğunu?? piyasaya bol bol kendine mehdi diyen zübükler çıkıp duruyor. nasıl ayırt edeceğiz?

 93. değersiz bir kul

  değersiz bir kul

  Aylar önce

  sirf ahmet hoca icin tikladim diger adami bilmem bile.

 94. countir

  countir

  Aylar önce

  Kripto paranın arkasında bir muhatap yok devlet yok ondan caiz dir diyemeyiz diyorsunuz, Peki Milli diye başlayan Piyangolar , İddea lar , Loto lar Totolar bunlar ne olacak hocam, arkasında devlet var diye caizmidir... Kumar değilmidir...

 95. HÜLYA KİBAROĞLU

  HÜLYA KİBAROĞLU

  Aylar önce

  TARİHİN KARA KUTUSU PUSULA...

 96. HÜLYA KİBAROĞLU

  HÜLYA KİBAROĞLU

  Aylar önce

  GÜNAYDIN DEĞERLİ HOCAM NASILSINIZ?

 97. Aytaç İdiz

  Aytaç İdiz

  Aylar önce

  Madem susmuyacaktın adamı neden konuk ettin ne geveze adamsın sen böyle sordun sorunu çekil dinle hocaya fırsat vermiyorsun konuşsun bitmediniz bitürlü her tartışma proğramında aynı tipler

 98. Kamer Samer

  Kamer Samer

  Aylar önce

  Cübbeli hocam sunucuya dikkat edip gelin.

 99. Kamer Samer

  Kamer Samer

  Aylar önce

  Ama şu Ertan'a da biraz ders verin programı bozmasın!

 100. Kamer Samer

  Kamer Samer

  Aylar önce

  Tv100 çok teşekkürler devamı gelsin lütfen bir de bu sefer haberimiz olmamış canlı izleyemedik

Sonraki